Yayba Logosu

                                                                                           

Ürünlerimiz

 

/resimler/urun-seceneklerimiz.jpg

 

 

Yayba Kendinden Yapışkanlı Not Kağıdı üretimlerimizde müşterilerimizin taleplerine göre farklılaştırılmış ürünler sunuyoruz.

 

Günlük ofis ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz standart ölçü, renk ve cilt tipi yanı sıra tamamen size özel tasarımların uygulanabileceği spesifik ürünler de üretebilmekteyiz.

 

Kullandığımız kağıt kalitesi, defalarca sorunsuz yapışıp çıkabilen özel tutkal uygulaması, kesim hassasiyeti ile Yayba kendinden yapışkanlı bloknotlar her an elinizin altında. 

 

 

 

 

 

 

 

 


/resimler/sizeozelbaski.jpg

Özel Baskı Seçeneği

 

Şirket içi yazışmalarınızda ya da müşterilerinize göndereceğiniz notlar için, Yayba kendinden yapışkanlı not kağıtlarına firmanızın kurumsal görsellerini basıyoruz.

Ayrıca; sık kullandığınız standar metin mesajlarınız için hazırlayacağımız blokları da şirket çalışanlarınızın masasında görebilirsiniz.

Ya da çok daha üst düzey kullanım alanları için özel teknik ve malzemeler ile varak, kabartma gibi baskılar ile not kağıtlarınızı özelleştirebiliriz.

 

 

 

 

/resimler/renkler.jpg

 

 

Renk Seçeneği

 

Farklı öncelikler içeren durumlarda kullanılmak üzere farklı renk seçeneklerini not kağıtlarınızda tercih edebilirsiniz. Sarı, Pembe, Mavi, Yeşil, Beyaz renk natifleri ile çalışma alanları ve hatırlatma panoları artık daha canlı ve rengarenk.

 

 

 

 

 

/resimler/olcu.jpg

 

 

Ölçü Seçeneği

 

Kare ya da dikdörtgen olarak piyasada standart olan ölçülerin yanı sıra ihtiyacınız olan farklı ölçüler için kendinden yapışkanlı kağıt üretimi yapabilmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

/resimler/kapakli-notluk.jpg

 

 

 

Kapaklı Notluk Tasarımı

 

Farklı ölçü ve renklerde hazırladığımız notlukları taslama kapak içine uygun şeikilde yerleştirerek kapaklı notluk tasarımları hazırlıyoruz. Hem ofis içi kullanımda hem de kurumsal promosyon ürünü olarak oldukça tercih edilen bu ürünümüz için sizin belirlediğiniz ölçüler için de kombinasyonlar yapmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/resimler/sayfasayisi.jpg

 

Sayfa Sayısı Belirleme

 

Kullanım yoğunluğunuza göre, sayfa adedini siz belirleyebilirsiniz. Ya da standart sayfa sayılı bloklarımızdan size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ofis ve masaüstü kullanımı için daha kalın cilt tipleri tercih edilirken, çanta hatta cüzdan kullanımı için dar ve ince ciltller talep görmektedir. 

 

 

 

 

 

Yapışkanlı not kağıdı banner

Sitede yer alan resimler ve metinler Yay Basıma aittir. E-Ticaret
Sayfa Başı